زیباترین روز

دختر کوچولوی خدا تولدت مبارک

توی تمام این بیست و خورده ای سال که زندگی کردم ١۴ مرداد ی روز معمولی و گاهی حتی تلخ بوده. اره تلخ همین دو سه روز قبل بود که وقتی فکرشو میکردم که بیست و پنج سالم شده و وقتی به تولد بیست سالگیم فکر میکردم ناراحت و گنجیشکی میشدم.

اما از همه دوستای خوبم ممنونم که یه روز به یادموندنی یعنی در اصل به یاد موندنی ترین روز زندگیم رو بهم هدیه کردند.از دوست عزیزم که هفت روز قبل از تولدم مدام اس ام اس میداد و یاد آوری میکر که چند روز به تولدم مونده. از عزیزی که عاشقانه ترین متن زندگیم رو،عصاره ای از تک تک خاطرات دوستیمون، چکیده ای از همه لحظات خوب و بد برام ایمیل کرد.

 میخام لیست چیزایی که هدیه گرفتم رو بنویسم و اگه مقدور شد عکسی از همشون میزارم تا همیشه یادم بمونه که هنوز خیلی ها روزشماری و ثانیه شماری میکنن تا تولدم رو تبریک بگن. هنوز برای خیلی ها تولد من یه حادثه مهم توی زندگیشون هست. خداجون ازت ممنونم که هنوز میتونم عاشق باشم هنوز میتونم لبخند بزنم و ممنونم که گذاشتی یک بار دیگه گرمای تابستون محبت دوستامو تجربه کنم.

خب لیست هدیه هام:  اول از همه یه کتاب فال حافظ، یه عطر، یه ماشین حساب و قلم نوریش،یه بلوز خیلی شیک و یه استکان و فنجون قهوه خوری بسیار زیبا، یه گردنبند فرشته کوچولوی نقره، یه شال عشق، یه کتاب همسر داری و یه کتاب شیک پوشی، یه سریتیتانوم که گردنبند و گوشواره بود، و ....... این نقطه چین ها سانسور شدند البته هنوز مطمئن نیستم هدیه تولدم بوده و یا هدیه عاشقانه همیشگی.......

/ 1 نظر / 17 بازدید
حامد

چقدر تولدت زیباس که سبب خلق عاشقانه ترین متن زندگیت شده. ببخشید گنجیشکی یعنی چی؟